Domů / O nás

O nás

Naše životy provázejí psi. V kynologii máme více než třicet let zkušeností. Většinu psích sportů známe velmi dobře.

Víme, jak si společný život se psem pořádně užít. A taky víme, co všechno k tomu je potřeba a čím si společné aktivity zdokonalit.

Využily jsme naše rozdílné zájmy ve prospěch našich zákazníků.

Jedna z nás je odchovaná sportovní kynologií, druhou to táhne do lesa.

Proto v naší prodejně najdete neobyčejně široký sortiment vybavení na všemožné činnosti se psem, ať už jste začátečníci, máte pejska jako parťáka na výlety, chystáte se skládat zkoušky nebo jezdíte na vrcholové závody.

Petra a Elena, to je značka NorthSay

 

 

Elena Susková

Práce se zvířaty byla od dětství mým snem. Přes jezdecký oddíl a kynologický klub mě moje posedlost přivedla až ke studiu na zemědělské škole, obor chovatelství. Se svými psy jsem poznala, co je trpělivost, dřina, víra, radost z vítězství, ale i zklamání z neúspěchu. Byla to ta nejlepší průprava pro soukromé podnikání.

Zákazníkům mohu nabídnout kromě kvalitního zboží také své zkušenosti s výchovou a výcvikem psů. Velmi si vážím důvěry, se kterou se k nám zákazníci vracejí. 

Mám velké štěstí, že je moje práce současně i mým koníčkem.

 

 

Petra Kantorová

Vyrostla jsem na venkově u lesa. Vždycky jsem chtěla dělat něco s jídlem. Netušila jsem, jak komicky mi život splní přání.

Miluji přírodu, psy, kočky, dobré jídlo a řád. A to všechno se krásně propojilo s otevřením naší první prodejny krmiv v roce 2011. Obchod beru jako nejlepší možnost, jak svoje zkušenosti i životní filozofii předat dál. Dokážu prodat jen takové zboží, kterému sama věřím, které ochutnali nebo vyzkoušeli moji psi, které umím zákazníkovi předvést v akci.

Obchod pro mě není jen anonymní klikání na internetu, dobrý obchod se dělá osobně a upřímně.